Bylinné čaje
NovinkaAgrokarpatyAgrokarpaty Zem spieva MINI bylinný čaj Bio 5ks
✓ skladom1,10 €0,22 €/ks
AllnatureAllnature Matcha BIO 100g
✓ skladom7,59 €75,90 €/kg
AllnatureAllnature Púpava koreň 250g
✓ skladom7,09 €28,36 €/kg
AllnatureAllnature Malinovník list 250g
✓ skladom5,99 €23,96 €/kg
AllnatureAllnature Kotvičník vňať 250g
✓ skladom7,09 €28,36 €/kg
AllnatureAllnature Alchemilka vňať 250g
✓ skladom6,29 €25,16 €/kg
NovinkaAgrokarpatyAgrokarpaty Elixír Slovakia MINI bylinný čaj BIO 5x1,5g
✓ skladom1,10 €0,22 €/ks
NovinkaAgrokarpatyAgrokarpaty Čaj nádeje MINI bylinný čaj 5x1,5g
✓ skladom1,10 €0,22 €/ks
NovinkaAgrokarpatyAgrokarpaty Letná lúka MINI bylinný čaj Bio 5x2g
✓ skladom1,10 €0,22 €/ks
Liptov FarmKonopná farma Liptov Konopná sušina PREMIUM CBD 6% 30g
✓ skladom6,50 €216,67 €/kg
AgrokarpatyAgrokarpaty Mužský čaj s kotvičníkom 20x2g
✓ skladom2,50 €62,50 €/kg
AgrokarpatyAgrokarpaty Babkine bylinky bylinný čaj 20x1,5g
✓ skladom2,83 €94,33 €/kg
AgrokarpatyAgrokarpaty Betlehemský ovocný čaj 20x1,5g
✓ skladom2,83 €94,33 €/kg
AgrokarpatyAgrokarpaty Alchemilka žltozelená - Vňať 50g
✓ skladom2,83 €56,60 €/kg
Green ideaGreen Idea Detoxiregen bylinný čaj 20x1,5g
✓ skladom3,64 €121,33 €/kg
Green ideaGreen Idea Sleepgreen bylinný čaj 20x1,5g
✓ skladom3,62 €120,67 €/kg
AgrokarpatyAgrokarpaty Ľubovniansky čaj hradnej pani 20x1,5g
✓ skladom2,83 €94,33 €/kg
AgrokarpatyAgrokarpaty Čaj Borovica so šípkou 20x2g
✓ skladom2,17 €54,25 €/kg
AgrokarpatyAgrokarpaty BIO Goralský bylinný čaj 20x1,5g
✓ skladom2,83 €94,33 €/kg
AgrokarpatyAgrokarpaty Zimné tajomstvo sypaný čaj v sklenenej dóze 1l
✓ skladom18,16 €72,64 €/kg
Green ideaGreen Idea Lymforegen bylinný čaj 20x1,5g
✓ skladom3,64 €121,33 €/kg
AgrokarpatyAgrokarpaty Rumanček kamilkový a sypaný čaj v sklenenej dóze 1l
✓ skladom18,16 €227,00 €/kg
AgrokarpatyAgrokarpaty Čajová kazeta Elixír Slovakia
✓ skladom9,16 €
AgrokarpatyAgrokarpaty Tatry bylinný čaj v sklenenej dóze 1l
✓ skladom21,83 €218,30 €/kg





